aktualności strona g Kontakt

Nasi terapeuci

  05. Marzena Tereszkiewicz

Psychoterapeuta, hipnoterapeuta, certyfikowany coach, trener rozwoju osobistego. W swojej pracy korzysta również z metod dramaterapii i psychodramy. Jest w trakcie certyfikacji na Europejski Certyfikat w nurcie Neurolingwistycznej Psychoterapii (NLPt). Pracuje pod stałą superwizją. Uczestniczy w szkoleniu I stopnia w Polskim Instytucie Psychodramy w Krakowie, celem jest uzyskanie tytułu asystenta psychodramy. Dopasowuje metody i techniki terapeutyczne do indywidualnych potrzeb i możliwości danej osoby.

Zakres wsparcia: zaburzenia depresyjne; zaburzenia nerwicowe (psychosomatyczne, lęki, fobie, natręctwa); stres i wypalenie zawodowe; problemy w relacjach partnerskich; problemy emocjonalne, jak np. wzmożony niepokój, niepewność, brak -poczucia własnej wartości, nieśmiałość/wstydliwość, poczucie winy,smutku, samotności, bezsensu życia; stres pourazowy (przeżycia traumatyczne: wypadki, utrata bliskiej osoby, inne); sytuacje kryzysowe (np. utrata pracy, rozwód itp.).

powrót do listy

Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
W tym roku Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii-Gutkowski obchodzi 16-lecie! więcej...
Gabinet w Warszawie, ul.Nowogrodzkiej 56/8. Gabinet w Bielsku-Białej, ul.3 Maja 25 oraz gabinet w Katowicach, przy ul. Rymera 5/5. Zapraszamy! więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
www.eura7.com - projektowanie stron www