aktualności strona g Kontakt
Ośrodek Hipnozy
i Psychoterapii - Gutkowski

Psychoterapia Warszawa

Zarejestruj się on-line na sesję terapeutyczną do jednego z terapeutów przyjmujących w Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski

Oferta programowa ośrodka obejmuje:

- psychoterapia indywidualna,
- psychoterapia grupowa,
- konsultacje psychologa dziecięcego,
- psychoterapia rodzinna,
- konsultacje psychologa wychowawczego,
- psychoterapia par,
- warsztaty/treningi psychologiczne: trening relaksacyjny, terapia osób uzależnionych,
- trening rozwoju osobistego (coaching), itp.
- sesje regresji hipnotycznych,
- pomoc online

Cennik usług:

koszt konsultacji psychologicznej lub jednej wizyty (terapii krótkoterminowej) trwającej do 60 minut to 150 zł,

terapii par lub terapii rodzinnej trwającej 1,5 godziny - 200 zł,

koszt jednej wizyty terapii długoterminowej (2 wizyty w tygodniu) - 120 zł,

sporządzenie opinii psychologa - 100 zł


Zapraszamy na wizytę osoby, które:

 1. czują się bezsilni w rozwiązywaniu swoich problemów i jak dotąd nie odnieśli pożytku z innych terapii
 2. nie radzą sobie z własnymi emocjami: złością, agresją i lękiem
 3. przeżywają trudną do zniesienia bezradność, wstyd, zakłopotanie
 4.  czują się wypalone zawodowo
 5. nie radzą sobie z konfliktami z innymi ludźmi
 6. przeżywają poczucie straty (np. po zwolnieniu z pracy)
 7. nie radzą sobie z żałobą
 8. mają poczucie nieracjonalnego zaspokajania swoich potrzeb (np. nierozsądnie wydają pieniądze, objadają się)
 9. mają problemy zdrowotne.
Zasady funkcjonowania naszego ośrodka:

 • Na pierwszą wizytę należy umówić się telefonicznie lub na miejscu w rejestracji.
 • Na wizytę prosimy przychodzić punktualnie. Każdy terapeuta ma określony czas pracy i w przypadku spóźnienia nie będzie nadwyrężał cierpliwości następnego pacjenta. Skrócona zostanie sesja osoby spóźnionej.
 • Przed wejściem do gabinetu prosimy o uregulowanie należności.
 • Z powodu dużego zainteresowania terapią uzależnień i zaburzeń odżywiania konieczne jest wcześniejsze zagwarantowanie miejsca poprzez wpłacenie zaliczki w kasie ośrodka lub na konto (minimum 100 zł.). Od drugiej wizyty zapisujemy po otrzymaniu należności.
 • Zwrot należności w przypadku uzasadnionej rezygnacji z wizyty, zostanie zrealizowany przelewem bankowym od momentu złożenia pisemnego wniosku (z podanym kontem bankowym) nie później niż w ciągu jednego miesiąca. Koszt realizacji przelewu ponosi wnioskodawca.
 • Cennik usług: koszt konsultacji psychologicznej lub jednej wizyty (terapii krótkoterminowej) trwającej do 60 minut to 150 zł, terapii par lub terapii rodzinnej trwającej 1,5 godziny - 200 zł, koszt jednej wizyty terapii długoterminowej (2 wizyty w tygodniu) - 120 zł, sporządzenie opinii psychologa - 100 zł., wydanie zaświadczenia - bezpłatne.
 • Ważne informacje odnośnie terapii (długość terapii, częstotliwość spotkań, metoda prowadzenia terapii itp.) pacjent może uzyskać na pierwszej wizycie od terapeuty.
 • Aby terapia była skuteczna pacjent powinien regularnie uczestniczyć w spotkaniach - najlepiej raz w tygodniu, ewentualnie raz na dwa tygodnie.
 • Na trzy dni robocze przed wizytą pacjent otrzymuje sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Zobowiązany jest do potwierdzenia wizyty bądź rezygnacji z niej. W przeddzień wizyty, pacjenci otrzymują również przypomnienie w formie sms lub telefonicznie.
 • Jak zmienić termin wizyty? W przypadku powiadomienia recepcji na minimum trzy dni robocze przed terminem wizyty, umożliwiamy zmianę terminu bez dodatkowych utrudnień.
 • Osoby, które nie poinformują nas w odpowiednim czasie o odwołaniu wizyty, zapłacą rekompensatę za nieodbytą wizytę w wysokości 100 zł do kasy lub na konto ośrodka oraz przedpłatę za kolejną wizytę.
 • Przewidujemy zniżkę dla studentówi i słuchaczy szkół policealnych: 10 zł. zniżki za każdą wizytę z ważną legitymacją studencką (do 26 lat). Nie łączy się zniżek.
 • Pacjent może otrzymać zaświadczenie o prowadzonej terapii.
 • Podczas oczekiwania na wizytę prosimy o wyłączenie telefonów i zachowanie ciszy. Recepcja ośrodka pracuje codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9,00 - 21,00, w soboty od 10,00 - 15,00. Telefony do ośrodka: 22 622 48 38 oraz 508 771 780.
 • Wszystkie dane dotyczące pacjenta objęte są tajemnicą służbową i nie mogą być udostępniane osobom trzecim.
Pracujemy w centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 56/8. tuż obok hotelu Mariott i Dworca Centralnego. Idąc od Dworca Centralnego ulicą Emilii Plater skręcamy w ulicę Nowogrodzką i po przejściu kilkunastu metrów wchodzimy w bramę i podwórko. Mieścimy się nad restauracją Cafe Radio. W sąsiedztwie znajdują się teatr muzyczny „Roma”, „Złote Tarasy”, muzea, kina, kawiarnie, restauracje, antykwariaty, jedyny w Polsce fotoplastykon, zabytkowy kościół, a także nieliczne kamienice i budynki przedwojennej Warszawy. Dzięki temu atmosfera jest tu niezwykła i oryginalna. Zapraszamy.


Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
Mamy już 19 lat! Nasz Ośrodek istnieje i rozwija się dzięki Państwu. Cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. więcej...
Gabinet w Warszawie, ul.Opaczewska 71 / 34. Gabinet w Bielsku-Białej, ul.3 Maja 25 oraz gabinet w Katowicach, przy ul. Rymera 5 / 5. Zapraszamy! więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prywatności
www.eura7.com - projektowanie stron www