aktualności strona g Kontakt
Ośrodek Hipnozy
i Psychoterapii - Gutkowski
Zarejestruj się on-line na sesję terapeutyczną do jednego z terapeutów przyjmujących w Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski

Nasi terapeuci

  03. Anna Jankowska

Psycholog, hipnoterapeuta - absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła roczny kurs w krakowskim Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą a także szkolenia z terapii poznawczo - behawioralnej (CTPB). Posiada doświadczenie w leczeniu zaburzeń depresyjnych, lękowych, w pracy nad poprawą samooceny i poczuciem własnej wartości. Pomaga w radzeniu sobie ze stresem, nieśmiałością i lękiem społecznym, a także w rozwoju osobistym - wyznaczaniem i realizacją celów, zdawaniem egzaminów, wspieraniem odchudzania.

Prowadzi terapię indywidualną. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Posiada doświadczenie w leczeniu: zaburzeń lękowych (lęk uogólniony, lęk społeczny, fobie); zaburzeń depresyjnych; zaburzeń psychosomatycznych; w pracy nad poprawą samooceny i poczuciem własnej wartości. W pracy terapeutycznej pomaga w radzeniu sobie: ze stresem /m.in stres egzaminacyjny/; z nieśmiałością i lękiem społecznym; w rozwoju osobistym – z wyznaczaniem i realizacją celów oraz wspieraniem odchudzania.

powrót do listy

Zadzwoń do nas! Telefony są czynne codziennie od godziny 9:00.
   508 771 780   

Profesjonalny Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski w Warszawie zapewnia fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Dobry psycholog pomoże Państwu uporać się z takimi problemami, jak nerwica, depresja czy zaniżona samoocena. Prowadzimy także leczenie uzależnień, a w szczególności alkoholizmu i nałogu tytoniowego, depresji, nerwicy oraz terapię rodzin i par. Psychoterapia wykorzystująca najskuteczniejsze metody terapeutyczne pomoże Państwu odnaleźć źródło problemów i podnieść jakość swojego życia. Nasze placówki: Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Lublin, Ciechanów.
Zapraszamy.


Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski : Warszawa, ul. Nowogrodzka 56

Aktualności:
Prowadzimy terapię przez internet. Zapraszamy więcej...
Nasz Ośrodek istnieje od 23 lat. Cieszymy się i dziękujemy za zaufanie. więcej...
Copyright © 2006 Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski - Psychoterapia Warszawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka Prywatności
www.eura7.com - projektowanie stron www